facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy
B2-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Mielno Pokoje Gościnne AQUILA

  Pokoje Gościnne AQUILA

  +48 691 377 834
  Pokoje Gościnne AQUILA

  Nasz dom wczasowy powstał w 2016 r. położony jest ok. 150 m od plaży i ok. 300 m od centrum Mielna. Prowadzimy działalność całoroczną, pokoje są ogrzewane.

  • www
  • Sanatoryjna 5, Mielno 76-032
   Tel.: +48 603 058 644
   Do morza: 150m   Ceny od: 50,00zł
  • Zadaj pytanie

  Galeria zdjęć


  Opis

   Nasz dom wczasowy powstał w 2016 r. położony jest ok. 150 m od plaży i ok. 300 m od centrum Mielna. W ofercie posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z możliwością dostawki. Pokoje na parterze mają bezpośrednie wyjście na zewnątrz, natomiast na piętrze przestronne balkony. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny (WC, umywalka, prysznic). W każdym pokoju jest telewizor, lodówka, czajnik oraz podstawowe naczynia (talerze, sztućce, szklanki). Do dyspozycji naszych gości są również leżaki i parawany. W sąsiedztwie znajduje się stołówka z całodziennym wyżywieniem, sklepiki spożywcze oraz liczne punkty małej gastronomii. Prowadzimy działalność całoroczną, pokoje są ogrzewane. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonym terenie.


  Oferta

  W ofercie posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z możliwością dostawki. Pokoje na parterze mają bezpośrednie wyjście na zewnątrz, natomiast na piętrze przestronne balkony. Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny (WC, umywalka, prysznic). W każdym pokoju jest telewizor, lodówka, czajnik oraz podstawowe naczynia (talerze, sztućce, szklanki). W sąsiedztwie znajduje się stołówka z całodziennym wyżywieniem, sklepiki spożywcze oraz liczne punkty małej gastronomii. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonym terenie.


  Lokalizacja